Forfiter

Forfiter (4 – feet = ~122 cm) to fonetyczny zapis określenia krokodyla o długości czterech stóp. Po raz pierwszy użyty przez pewnego mieszkańca Chicago. Określenie to przyjęło się jako nazwa na jakiekolwiek żywe stworzenie mające około czterech stóp.

Pochodzenie

9 sierpnia 2008 roku użytkownik kr3wsk4ta umieścił na Youtube video nazwane „Alligator Attack in ILLINOIS!. W komentarzu napisał zaś że na filmie zobaczymy  jego wujka karmiącego dzikiego krokodyla którego najwyraźniej ktoś wypuścił z niewoli do wody. Oraz informacje że wujek został zaatakowany przez aligatora.

Powyższy oryginał pokazuje przejażdżkę kajakiem,  podczas której wujek próbuje nakarmić krokodyla. W momencie kiedy rozpoczyna on kręcenie filmu krokodyl jest jeszcze spokojny. Jednak po otrzymaniu jedzenia robi się gorąco.

Popularność

Połączenie języka polskiego i angielskiego na tym filmie sprawia, iż całość zyskała miano epickiego filmiku. To taki jakby pierwowzór dla Joanny Krupy. Do której idealnie pasuje także często używany przez internautów zwrot „gierary hirr”.

Inspiracje

Forfiter w rzepie! Ostrzeżenie przed Forfiters Uwaga na forfitera!

Forfiter z Kentucky Fried Chicken! Forfiter w kinach!Forfiter w wersji Lego!

Inne memy:

Subskrybuj

Subskrybuj kanał RSS

, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

One Response to Forfiter