Waszka G (ja to pierd*** zdejmuje kominiare)

Waszka G Damian Kubiszewski,  zwany też Pastorem Ulicy, raper z Inowrocławia. Światu dał znać o sobie w 2008 roku, nagrywając pierwszy singiel i teledysk do kawałka „Życie ostre jak maczeta”. Ów teledysk nie osiągnął wielkiej popularności w sieci jednak często można natknąć się na komentarze i odniesienie do początkowych słów: „Ja to pierd*** zdejmuje kominiare”.

Warto dodać że Waszka G jest także autorem genialnego kawałka pod tytułem „Biedacy” oraz „Lewy, prawy, kop na klate, odskok”. Te jednak nie zrobiły już takiej furory jak wyżej opisany.

Popularność

Damian Kubiszewski (Waszka G) to  autor epickiej frazy „ja to pierd*** i zdejmuje kominiare„, która w życiu internautów zrobiła furorę. Jak z reszta cały tekst powyższej piosenki. Dzięki niemu Waszka G stał się ulubionym raperem środowiska zainteresowanego internetowymi memami. Nie mówiąc już o mieszkańcach Inowrocławia gdzie życie ostre jak maczeta.

Na fali sukcesów Waszka G postanowił wypuścić kolejny znakomity kawałek tym razem pod równie znakomitym tytułem „Napierda*** dalej”

Oraz –Bez Ziewania

Inspiracje

Demotywatory z Waszka!

Karta z Waszka G

Waszka G robiący szpagat - w tle Legion Koksów

Inne memy:

Subskrybuj

Subskrybuj kanał RSS

, , , , , , , , ,

3 Responses to Waszka G (ja to pierd*** zdejmuje kominiare)